دانلود اپلیکیشن

  • ارز دیجیتال و رمز ارز چیست؟

ارز دیجیتال را می‌توان نماد یا نماینده دیجیتالی یک ارزش دانست. ارز دیجیتال معادل فیزیکی ندارد. ارزهای دیجیتال از جنبه‌های مختلفی مشابه با ارزهای فیات هستند. شما می‌توانید ارزهای دیجیتال را از دیگری دریافت، انتقال و یا مبادله کنید. ارزهای دیجیتال انواع مختلفی دارند و رمز ارز یا کریپتوکارنسی هم جزئی از آن است. بر اساس نظر بسیاری از کارشناسان، پولی که به منظور خریدهای اینترنتی نیز پرداخت می‌کنید در اصل نوعی ارز دیجیتال است. رمز ارز یا کریپتوکارنسی که گاهی ارز رمزنگاری شده نیز خوانده می‌شود خود در واقع نوعی ارز دیجیتال است که افراد با استفاده از آن می توانند پول خود را در یک فضای دیجیتال انتقال دهند. در رمز ارزها برای اطمینان از انجام معاملات بین کاربران و محفوظ نگه داشتن ارزهای دیجیتال از تکنیک‌های رمزنگاری استفاده شده است و و توسط هیچ نهاد مستقلی قابل کنترل نیست. رمز ارزها به طور غیرمتمرکز عمل می‌کنند و به هیچ بانک مرکزی یا عده‌ای از افراد وابسته نیستند. رمز ارزها هر روز و هر ساعت در حال خلق شدن هستند. تعداد آن‌ها از 5 هزار عدد نیز فراتر رفته است. بسیاری آینده‌ای درخشان دارند و بسیاری هم کلاهبرداری بیش نیستند. به عبارتی شما می‌توانید با هک سیستم امنیتی یک شبکه متمرکز مانند بانک‌ها اقدام به کلاهبرداری کنید اما خب برای به سرانجام رسیدن اقدامی مشابه در دنیای رمزنگاری شده ارزها دیجیتال باید سیستم‌ها کامپیوتری تمامی کاربران حاضر در شبکه ارز دیجیتال را در آن واحد تحت کنترل دربیاورید. همچنین شایان ذکر است که در کشور ما ایران، این دو اصطلاح (ارز دیجیتال و رمز ارز) اگرچه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند اما اغلب اوقات از یکدیگر تفکیک نمی‌شوند و برای هر دو اغلب از اصطلاح ارز دیجیتال استفاده می‌شود.

  • چرا باید ارز دیجیتال بخریم؟

سرمایه گذاری در ارز دیجیتال و خرید ارز دیجیتال می‌تواند بازار بسیار ساده اما جذاب و پرسودی باشد. ارزهای دیجیتال روز به روز در حال رخنه به دنیای پیرامون ما هستند. دور از انتظارنیست که در آینده ای نزدیک همه تراکنش های مالی و مبادلات صرفا با استفاده از ارزهای دیجیتال صورت بگیرد و تعداد بیشتری از افراد جامعه مشغول به مبادله و خرید و فروش ارز دیجیتال شوند. نکته مثبت و مهم دیگر در خصوص سرمایه گذاری و خرید ارز دیجیتال نقدینگی بسیار بالای این ارزها است. شما می¬توانید هر ارز دیجیتالی که در اخیتار دارید را در زمان بسیار کمی به فروش برسانید. یکی دیگر از مزیت های خرید ارز دیجیتال بازدهی بسیار خوب این نوع از سرمایه گذاری است. بازدهی که به خصوص امسال با اختلاف بسیار زیاد از طلا و بورس قرار گرفته است. از دیگر نکات مثبت سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، انعطاف پذیری این بازار و تنوع بالای موجود در ارزهای دیجیتال است. شما می‌توانید از میان هزاران رمزارز و ارز دیجیتال، چند ارز دیجیتال مورد علاقه خود را انتخاب کرده و یک پرتفوی و سبد متنوع از انواع ارزهای دیجیتال برای خود ایجاد کنید که شانس موفقیت و سوددهی را برای خود بیشتر کنید و در یک صرافی ارز دیجیتال به خرید و فروش ارز دیجیتال و مبادله ی آن بپردازید.

  • چرا صرافی ارز دیجیتال تسلیوم؟

صرافی ارز دیجیتال تسلیوم از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین صرافی‌های فعال در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال است. تنوع ارزهای دیجیتال پوشش داده شده و گستردگی خدمات در این صرافی ارز دیجیتال خوب بوده و از خیلی از صرافی‌های داخلی بهتر است. تسلیوم یک سامانه مبادلاتی آنلاین در حوزه کریپتوکارنسی است که توانسته است با ایجاد سرعت، بالا بردن امنیت معامله و حذف واسطه‌ها، موانع و تهدیدهای پیش روی ایرانیان از جمله خطر بلوکه شدن سرمایه در صرافی‌های خارجی و خطر معامله با افراد ناشناس را مرتفع کند و با ایجاد بستری بی‌واسطه و معاملات همتا به همتا قیمتی شفاف بر اساس پول ملی کشور ایران برای کاربران مهیا کند. همچنین تسلیوم از آخرین استانداردهای امنیتی وب استفاده و با انجام آزمون‌های دوره‌ای نفوذ، از امنیت پلتفرم اطمینان حاصل می‌کند. ذخیره سازی سرد رمزارزها، امنیت کیف پول کاربران را دوچندان می‌کند تا شما بتوانید با خیال راحت به خرید و فروش ارز دیجیتال و مبادله در این بازار بپردازید.

  • تسلیوم؛  بستر خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال

تسلیوم جزء اولین شرکت‌های ورود پیدا کرده به دنیای ارزهای دیجیتال در  خاورمیانه است. در این سال‌ها، تسلیوم همیشه هدفی غیر از فراهم کردن خیالی آسوده برای کاربران خود را دنبال نکرده است. هدفی که دستیابی به آن نه تنها دشوار بلکه مقاطعی بسیار چالش برانگیز بوده است. خوشبختانه ما در تسلیوم جمعی از بهترین متخصصان دانش آموخته بازارهای مالی، امنیت و مدیریت ارشد کسب و کار   را گرد هم آورده‌ایم. در راستای حذف واسطه و تجارت آزاد ارزهای دیجیتال بر آن شدیم، بکوشیم بستری ایمن راحت و پیشرفته را به شما معرفی کنیم؛ در همین راستا با خرید بیت کوین، خرید اتریوم، خرید دوج کوین، خرید ریپل و سایر ارزهای دیجیتال، پا به این عرصه گذاشته‌ایم.

  • امنیت در  تسلیوم حرف اول را می‌زند!

امنیت تمام و کمال تراکنش‌ها و دارایی‌های شما در  تسلیوم برعهده متخصصان کریپتوگرافی تسلیوم می‌باشد. امنیتی که در طی چند سال فعالیت تسلیوم همیشه در بالاترین سطح بوده است. تسلیوم برای تأمین امنیت دارایی‌های بیت کوین و ارزهای دیجیتال شما از رویکردهای مختلفی همچون ذخیره‌سازی به شیوه سرد در کیف پول اختصاصی استفاده می‌کند.

  • سادگی برای ما بسیار مهم است!

ما در  تسلیوم دوست داریم مسیر ورود شما به دنیای خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را به بهترین و ساده‌ترین نحو ممکن ترسیم کنیم. در تلاش هستیم که بتوانیم مقداری از دغدغه‌های شما کم کنیم. از زمان لحظه ورود به تسلیوم تا انجام اولین معامله و دست به کار شدن در زمینه خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، مسیر ساده‌ای پیش رو دارید.

  • تسلیوم، صرافی ارز دیجیتال برای همه!

از مهم‌ترین اهدافی که توسط تسلیوم در تمامی این سال‌ها دنبال شده است، کاربردی بودن آن هم برای کاربران حرفه‌ای و هم برای کاربران مبتدی بوده است. تیم توسعه تسلیوم با در نظر داشتن این موضوع برنامه توسعه‌ای خود را به گونه به پیش می‌برد که همه کاربران ما در نهایت امنیت و آرامش از خدمات ما در زمینه خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال لذت ببرند.

  • خرید و فروش بیت کوین، هر لحظه در هر کجا که باشد!

دسترسی ساده و سریع به بازارهای معاملاتی از اصلی‌ترین دغدغه‌های فعالان در زمینه خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. هدفی که همیشه توسط ما مهم تلقی شده است. اپلیکیشن اختصاصی تسلیوم با قابلیت نصب روی تمامی گوشی‌ها، چه اندروید و چه اپل iOS، بزرگ‌ترین گام ما در  تسلیوم برای جامه عمل پوشاندن به این هدف بود. در این اپلیکیشن هر آنچه که برای حضور در بازار ارزهای دیجیتال به آن نیاز پیدا خواهید کرد را در دسترس دارید.